Autore

Bestselleru autore Karīna Račko

Karīna Račko, Doctor of Dental Surgery grāda īpašniece un sertificēta zobārste, ir populārākā Latvijas jaunā rakstniece.

 

Es esmu ārste un esmu rakstniece, šie jēdzieni manī nav atdalāmi, jo abi veido manu būtību. Abi šie atšķirīgie ceļi, izvēles un gūtā pieredze ir bijusi nepieciešama, lai veidotu to personību, ko šodien pazīstu un saprotu kā sevi.

Būt rakstniecei – tas nav darbs, tas ir sirds aicinājums. Interese un vēlēšanās rakstīt caurvijusi manu dzīvi jau kopš bērnības. Savu pirmo stāstu uzrakstīju piecu gadu vecumā. Bija iznākuši jau divi mani romāni, kad lauku mājas bēniņos nejauši atradu vecu dienasgrāmatu, kurā vienpadsmit gadu vecumā bija ierakstījusi: “Es ļoti gribētu kļūt par rakstnieci”.

Rakstot man ir svarīgi, lai stāsts aizrautu mani pašu. Man patīk preparēt attiecības un jūtu pasauli, savukārt seksualitāte ir instruments, ar kura palīdzību uzskatāmi, spilgti un niansēti atklāt varoņu psiholoģisko portretu, rakstura īpašības, iekšējos konfliktus. Ļaujoties instinktiem un kaislei, cilvēks ir vispatiesākais, tāpēc tieši seksuālajās attiecībās precīzi atspoguļojas psiholoģiskās iezīmes. Mani saista cilvēka iekšējā tumsa, bailes, ilgas, vājības – viss tas, ko mēs slēpjam, nevis parādām.

Manuprāt, nav spēcīgāka iedvesmas avota par dzīvi. Pasaules redzējums 20+ un 30+ vecumā ļoti atšķiras. Šī iemesla dēļ esmu pārliecināta, ka tas, par ko un kā rakstīšu, visu laiku mainīsies līdz ar mani. Raugoties no rakstnieka skatpunkta, vērtīgs ir katrs nodzīvotais mirklis, jo visu, ko pieredzi, sajūti, novēro, vari transformēt radošumā. Tāpēc manas pamatvērtības ir apzinātība, dzīvības jauda un kaislība. Draugi mani sauc par sajūtu mednieci.

 

Romāni

Autores romantiski erotiskie romāni Saplēstās mežģīnes (2017), Debesis pelnos (2018), Samaitātā (2018), Sasietā (2019) un Netīrā (2020) pārdoti vairāk nekā 50 000 eksemplāru, iekarojuši pieprasītāko grāmatu topu virsotnes un neskaitāmu lasītāju simpātijas.

Visās mājaslapā iegādātajās grāmatās ir autores autogrāfs, un ir iespēja pasūtīt personisku ierakstu.

Sazinies ar autori

    SIA “Karīna Račko”
    Reģ.nr.: 40203221988
    Adrese: Rīgas iela 10-56, Piņķi, Babītes pag., Babītes nov., LV-2107
    Tel.nr.: +37128478789
    E-pasts: racko.karina@gmail.com