Aktualitātes

1.10.2020. Karīnas Račko jaunā romāna "Netīrā" prezentācija

Karīna Račko: “Pēdējās nedēļas ir aizritējušas neprātīgā virpulī – pirmie emocionālie pieskārieni Netīrajai, pasūtījumu komplektēšana, miega trūkums un tulzna no autogrāfu rakstīšanas, milzīgs organizatorais darbs, intervijas, filmēšanas, paralēli terapijas nodarbību vadīšana institūtā, ārvalstu studenti un pacienti, un visbeidzot – gandrīz sirreāli brīnišķīgais vakars, kad Netīrā tika oficiāli prezentēta. Šīs manā pieredzē bija grandiozākās un vienlaikus sirsnīgākās grāmatas svinības. Man nācās aizņemties vāzes teju no visiem kaimiņiem, lai satilpinātu tajās krāšņos ziedu klēpjus, un tā jau nebūtu es, ja nākamajā dienā mazliet neparaudātu aiz saviļņojuma un aizkustinājuma par Jūsu, lasītāju un atbalstītāju, spēcīgās mīlestības strāvojumu!

Paldies Via Jurmala Outlet Village par plašajām un skaistajām telpām!

Paldies Ābeļdārzs Burtnieki par pasakainām dekorācijām un lieliskas atmosfēras uzburšanu!

Paldies Veuve Clicquot zīmola pārstāvjiem par doto iespēju pasākumā baudīt ekskluzīvu šampanieti!

Paldies restorānam Hercogs par izcila banketu servisa nodrošināšanu!

Paldies modes māksliniecei Jolantai Ozollapai par mana sapņu tērpa radīšanu!

Paldies talantīgajām Royal Dance dejotājām!

Paldies brīnišķīgajam vakara vadītājam Roberto Meloni!

Paldies fotogrāfam Valdim Kauliņam par pasākuma norises iemūžināšanu!

Paldies, lasītāji, Jūs esat mans spēks!”

21.08.2020. Karīna Račko kulta šovā "Pāļa bazars"

“Kad Krivenchy mani uzaicināja uz kulta šovu Pāļa bazars, viņš teica – neuztraucies, nebūs tik traki, kā izklausās. Bija trakāk 🙂 Īstas promiles un ļoti īsta saruna. Bet tieši īstums taču ir vislielākā vērtība, vai ne?” piedalīšanos raidījumā savā Instagram kontā raksturo Karīna Račko.

5.08.2020. Bestselleru autores Karīnas Račko jauno romānu sauks "Netīrā"

Jau septembra beigās pie lasītājiem nonāks romantiski erotisko bestselleru autores, pašmāju populārākās jaunās rakstnieces Karīnas Račko jaunākais romāns Netīrā. Grāmatas nosaukums un vāka noformējums nupat atklāts kaislīgā un jutekliskā reklāmas rullītī.

Sekss ir žilete… Nekas neizkropļo tik nežēlīgi kā netīras jūtu spēles, vēstīts videoklipā, kuram mūziku – dziesmu Tu neatlaid ar Karīnas Račko vārdiem – sacerējis mūziķis Renārs Veličko. Dziesma iedziedāta duetā ar Baibu Rancāni.

Romāna Netīrā iepriekšpasūtīšanu iespējams veikt šeit.

23.05.2020. Karīna Račko pabeigusi darbu pie piektās grāmatas - psiholoģiski erotiska trillera.

Rakstnieces piektais darbs tapis ārkārtas situācijas laikā, pilnīgā pašizolācijā no ārpasaules.

Pirms diviem mēnešiem pārcēlos uz dzīvi laukos, mazā piejūras ciematā, kur ir manas dzimtas mājas,” stāsta Račko. “Kopš tā laika katru dienu esmu sistemātiski strādājusi vismaz desmit stundas, nereti arī naktīs. Vairākas nedēļas pat neizmantoju sociālos tīklus, lai nekas nenovērstu uzmanību un netraucētu brīvi ļauties tam, kur prātu aizved fantāzija.

Karīna Račko atzīmē, ka piektais romāns ievērojami atšķirsies no viņas iepriekšējiem darbiem.

Pirmās grāmatas apzināti veidoju kā cukurotas pasakas, tagad esmu izaugusi un saldums ir zudis,” tā rakstniece. “Šis ir mans tumšākais un smagākais darbs, psiholoģiski erotisks spriedzes trilleris. Grāmatas galvenā varone cenšas atgūties no traumatiskām attiecībām, kas viņai iedvesušas pārliecību – viņa ir derīga tikai seksam. Šajā stāstā tiek izgaismotas cilvēcības neglītās šķautnes, zemiskas un liekulīgas attiecību spēles, delikāti morāles jautājumi, kas liks aizdomāties – cik patiesi dzīvojam mēs paši un kādu attieksmi saņemam no tiem, kurus uzskatām par sev tuviem, jo vārds mīlestība pats par sevi ir pilnīgi tukšs un neko nenozīmē.”

Račko piektais romāns veikalu plauktos nonāks rudenī, bet vasaras otrajā pusē tiks publicēts reklāmas rullītis, kurā tiks atklāts grāmatas nosaukums.

23.05.2020. Intervija ar Karīnu Račko - žurnāla "9Vīri" jaunajā numurā.

Karīna Račko intervijā žurnāla 9Vīri maija/jūnija numuram – par pašizolāciju, naudu, seksu un to, kāpēc vairs nerakstīs cukursaldas pasakas:

Protams, izklaidējošajam un erotiskajam žanram ir sava specifika. Var uzskatīt, ka cilvēks ir primitīvs tāpēc, ka iekāro, uzbudinās, nodarbojas ar seksu… Seksuālā dziņa savā būtībā ir primitīva. Man kā ārstei šķiet veselīgi šo primitīvo šķautni sevī nenoliegt, jo noliegums jebkurā psiholoģiskajā sfērā kalpo kā augsne dažādām problēmām.

15.05.2020. Karīna Račko paziņo par sadarbību ar mūziķi Renāru Veličko.

Karīna Račko: Es ticu, ka cilvēkus nesastopam nejauši, tam vienmēr ir iemesls. Mūziķim Renāram Veličko ir brīnišķīga balss un gaiša emocionālā pasaule, un kopā esam izveidojuši sajūtu programmu – caur vārdiem un mūziku, kad jāpasaka tas, kas vārdos līdz galam neietērpjams. Bibliotēkas, kultūras nami un citi pasākumu organizatori – turpmāk piedāvājam doties pie Jums arī tandēmā! Drīzumā gaidāmi interesanti jaunumi arī faniem – Renārs ir sacerējis pāris dziesmas ar maniem vārdiem, ko es pati gan nesaucu par dzeju, bet domu savirknējumu rindās.

Pietiekumi Karīnas Račko un Renāra Veličko sajūtu programmai – racko.karina@gmail.com.

18.03.2020. Nosvinēta bestsellera "Samaitātā" pirmizrāde.

Piektdien, 13. martā, koncertzālē Studio69 pirmizrādi piedzīvoja oriģināls un Latvijā nebijis projekts – Royal Dance Studio dejas izrāde Samaitātā pēc Karīnas Račko populārā, romantiski erotiskā bestsellera motīviem.

Pirmizrādes apmeklētāji pie balti klātiem galdiem baudīja šampanieti, uzkodas un kaislībām piesātināto Samaitātās stāstu, kas tika atdzīvināts uz skatuves gan ar juteklisku dejas horeogrāfiju un pārliecinošu aktiermākslu, gan ierunātiem zīmīgākajiem fragmentiem no Račko romāna.

Royal Dance Studio komanda izrādei intensīvi gatavojusies vairāk nekā pusgadu, pēdējos mēnešus treniņi notikuši katru dienu. Uz skatuves Adriānas lomu izpilda deju studijas ilggadējā dejotāja un trenere Marta Zālamane, Rainera tēlā iejuties Sanktpēterburgas baleta mākslinieks Artūrs Skuteļskis. Izrādes Samaitātā horeogrāfiju izstrādājusi Royal Dance Studio vadītāja Arita Kukuvasa.

Sociālajos tīklos Karīnas Račko daiļrades un modernās dejas cienītāji dalījušies  ar pirmajām atsauksmēm par izrādi, raksturojot to kā “fantastisku”, “dvēseli plosošu” un “skaistāko, kas redzēts uzveduma formā”. Vairāki apmeklētāji stāsta, ka izrādi vērojuši ar asarām acīs – tik spēcīgs bijis emocionālais līdzpārdzīvojums. Račko atzīst, ka izrādes noslēgumā asaras nespēja valdīt ne pati, ne dejotājas.

Royal Dance meitenes šovakar uz skatuves nedejoja manu Samaitātās stāstu, viņas dejoja katra savējo,” iespaidos dalās Račko. “Mīlestība, kaisle un sāpes ir cilvēka sajūtu pasaules pamatelementi. Samaitātās plašajā emocionālajā gammā gan lasītāji, gan skatītāji, gan dejotāji spēj atpazīt sevi un savilkt paralēles ar personīgo pieredzi, pārdzīvojumiem, attiecību vēsturi. Arita un dejotāji ir pelnījuši visskaļākos aplausus par izrādes augsto profesionālo kvalitāti un emocionālo piesātinājumu. Es jūtos neizsakāmi saviļņota, gandarīta un pateicīga!”

Saistībā ar Covid-19 izplatību Latvijā nākamās plānotās Samaitātās izrādes tikušas pārceltas uz nenoteiktu laiku. Iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas uz pārceltajām izrādēm.

2.03.2020. Karīna Račko & Kārlis Kazāks "Zeit" Stāstnieku vakariņās.

Karīna Račko: Prieks un pagodinājums viesoties “Zeit” Stāstnieku vakariņās. Tik tikko spēju noticēt, ka biļetes uz pasākumu tika izpārdotas nepilnas diennakts laikā. Paldies, Līgatne! 

Pasākuma fotogalerija apskatāma šeit.

30.12.2019. Lielā intervija ar Karīnu Račko - žurnāla "UNA" janvāra numurā.

Karīna Račko: “Es neesmu no cilvēkiem, kuri viegli pielaiž sev klāt. Man ir strikti novilktas robežas starp publisko un privāto dzīvi, un ir tēmas, par kurām es nekad nerunātu. Taču, piekrītot žurnāla UNA lielajai intervijai, sapratu – nāksies atklāties vairāk, nekā esmu pieradusi. Mazliet par neglīto, par to, kas sāp, biedē, mazliet par to, kas zem ādas… Šī ir mana personiskākā intervija. Mazliet atkailināšanās. Žurnāls UNA janvāris 2020.

5.12.2019. Top deju izrāde pēc Karīnas Račko bestsellera "Samaitātā" motīviem.

Četru veiksmīgu erotisko bestselleru autore Karīna Račko un populārās deju studijas Royal Dance Studio vadītāja Arita Kukuvasa paziņojušas par sadarbību – šobrīd tiek iestudēta deju izrāde pēc Račko romāna Samaitātā motīviem. Tās gaidās sociālajos tīklos publicēts intriģējošs un juteklisks reklāmas rullītis.

Samaitātā ir trešais Karīnas Račko romāns, kas vēsta par džentlmeņu kluba dejotājas Adriānas un Latvijas teātra jaunā talanta Rainera aizliegto mīlasstāstu, ko caurvij nevaldāmas kaislības un tumšas intrigas. Grāmata šobrīd tikusi pārdota aptuveni 10 000 eksemplāros, desmit reižu pārsniedzot vidējo latviešu daiļliteratūras tirāžu. Līdzīgus panākumus guvuši arī pārējie Račko darbi, tostarp jaunākais romāns Sasietā, kurš grāmatnīcu plauktos nonāca septembra beigās.

Aritas Kukuvasas horeogrāfijas uz skatuves īstenos viņas vadītās Royal Dance Studio dejotājas, Adriānas lomu izpildīs talantīgā Marta Zālamane, savukārt Rainera tēlā iejutīsies Sanktpēterburgas klasiskā baleta mākslinieks Artūrs Skuteļskis, kurš dejojis galvenās lomas iestudējumos Gulbju ezers, Romeo un Džuljeta, Korsārs, Otello u.c.

“Kad Arita man pastāstīja par savu ideju iestudēt izrādi pēc Samaitātās motīviem, mani tūdaļ aizrāva viņas degsme un entuziasms,” stāsta Račko. “Ir ļoti saviļņojoša sajūta vērot savu fantāziju atdzīvojamies, turklāt tik talantīgas un profesionālas komandas izpildījumā. Ticu, ka rezultāts būs iespaidīgs!”

Deju izrādes Samaitātā pirmizrāde gaidāma nākamā gada 13., 14. un 15. martā koncertzālē Studio 69. Biļetes iespējams iegādāties šeit.

10.10.2019. Karīnas Račko jaunā bestsellera "Sasietā" panākumus nosvin ar grandiozām svinībām.

7.oktobra vakarā restorānā Paviljons Ziedoņdārzs norisinājās svinības par godu Karīnas Račko jaunajam romānam Sasietā un tā panākumiem – lai arī grāmata veikalos ir pieejama tikai divas nedēļas, pirmā tirāža 6000 eksemplāru apmērā jau tūdaļ būs izpārdota un tiek drukāta nākamā. Latvijas mēroga literatūrai tas ir neraksturīgs un fenomenāls sasniegums.

Vakara vadītāja lomu jau ceturto reizi pēc kārtas bija uzņēmies atraktīvais Aivis Ceriņš. Par muzikālo baudījumu šoreiz rūpējās Ivo Grīsniņš-Grīslis. Pasākuma apmeklētājus gaidīja arī īpaši pārsteigumi – talantīgais juvelieris Arvis Kotins prezentēja kulonu Daudzpunkts, kas izgatavots no baltā zelta un trīs melniem briljantiem kā analogs Karīnas jaunās grāmatas stāsta liktenīgajai rotaslietai, savukārt populārās deju studijas Royal Dance Studio vadītāja Arita Kukuvasa atklāja, ka sākusi veidot deju izrādi pēc Račko romāna Samaitātā motīviem. Nelielu ieskatu gaidāmajā iestudējumā sniedza horeogrāfe Marta Zālamane.

Paldies pasākuma atbalstītājiem, sponsoriem, sadarbības partneriem, viesiem un visiem lasītājiem!

22.09.2019. Karīnas Račko "Sasietā" - grāmatnīcās no 23.septembra!

Bestselleru autores Karīnas Račko jaunais romāns Sasietā – jau no 23.septembra grāmatnīcās Jānis Roze, Zvaigzne ABC, Globuss un Valters un Rapa, kā arī Imperfekt Viesistabā Ģertrūdes ielā 23. Ar autores autogrāfu grāmatu iespējams iegādāties interneta veikalā.

Atzīmējot grāmatas iznākšanu, 24.septembrī, otrdien, plkst. 13.00 līdz 15.00 Imperfekt Viesistabā – iespēja satikt autori klātienē, aprunāties un iegūt autogrāfu. Būs saldi un dzirkstoši pārsteigumi. Visi mīļi gaidīti!

14.08.2019. Bestselleru autore Karīna Račko atgriežas ar savu emocionāli smalkāko un skarbāko darbu.

Romantiski erotisko bestselleru Saplēstās mežģīnes, Debesis pelnos un Samaitātā autore Karīna Račko nupat iepriecinājusi fanus, atklājot savas ceturtās grāmatas nosaukumu. Jaunais Račko romāns Sasietā grāmatnīcu plauktos nonāks jau oktobra sākumā.

Ilgi gaidītos jaunumus rakstniece izziņojusi, sociālajos tīklos publicējot intriģējošu reklāmas rullīti.

Viņš viņu pameta, taču nespēja aizmirst. Viņa tika salauzta, tomēr nepārstāja mīlēt. Varbūt viņu tuvība ir tikai ilūzija? Varbūt vīrietis, kuru viņa mīl, patiesībā nemaz neeksistē? – vēstīts videoklipā, kura noslēgumā tiek atklāts arī grāmatas vāka noformējums un nosaukums – Sasietā.

Savā Instagram kontā Karīna Račko norādījusi, ka šis ir, ļoti iespējams, viņas emocionāli smalkākais un skarbākais darbs.

25.06.2019. Karīna Račko ceturtās grāmatas pabeigšanu nosvin, izlecot ar izpletni.

Karīna Račko nupat pabeigusi darbu pie savas jaunās, ceturtās grāmatas manuskripta. Šo īpašo notikumu Latvijas populārākā jaunā rakstniece atzīmēja visai unikāli – izlecot ar izpletni no četrtūkstoš metru augstuma. Vairāk par autores ekstrēmo piedzīvojumu iespējams lasīt šeit.
Karīnas Račko ceturtā grāmata veikalu plauktos varētu nonākt vēlā rudenī. Jaunā romāna nosaukumu un sižeta vadlīniju rakstniece sola atklāt jau septembrī.
Sociālajos tīklos Račko saviem faniem par jauno grāmatu atklājusi intriģējošu informāciju: Stāsts nebūs tāds, kā esat gaidījuši. Tomēr zinu – tajā būs viss, ko vēlaties.

18.05.2019. Noslēgusies Karīnas Račko pavasara sezonas sarunu pēcpusdienu tūre.

No janvāra drūmajiem sniegputeņiem, melnā ledus un šķietami bezgalīgās tumsas līdz maija ziedošajiem ceriņiem, košajiem rapšu laukiem, saulrietu un zibens šautru izkrāsotajām pamalēm – tā es šogad esmu apceļojusi mūsu skaisto zemi, viesojoties pie lasītājiem rajonos, sociālajos tīklos stāsta rakstniece. Paldies Baložiem, Līvāniem, Garozai, Lauberei, Salacgrīvai, Ezerei, Gramzdai, Limbažiem, Ropažiem, Madonai, Talsiem un Apriķiem, kur šovakar tautas namā noslēdzu pavasara sezonu. Jūsu mīlestība ir nenovērtējams spēks, un es esmu laimīga un pateicīga par katru no Jums. No sirds!
Uz tikšanos atkal rudenī!

30.03.2019. Karīnas Račko intervija DELFI.lv sadaļā Viņa, kas iedvesmo.

Svarīgākais empātiskas būtnes uzdevums ir – neļaut dzīvei sevi salauzt. Neatteikties no saviem ideāliem, neļaut gaismai apdzist un mīlestībai pārvērsties cinismā, tā Karīna Račko intervijā portālam DELFI.lv.

Pilnu interviju iespējams lasīt šeit.

10.03.2019. Sievišķības svētki Soulstones by Agnese Zeltiņa.

8.martā Karīna Račko viesojās skaistajā Soulstones by Agnese Zeltiņa studijā, lai kopā ar lasītājām atzīmētu sievišķības svētkus un sveču gaismā risinātu atklātas sarunas par sajūtu pasauli, seksualitāti, attiecībām un iekšējo harmoniju. Sirsnīgs paldies aktrisei Agnesei Zeltiņai un Soulstones, kā arī visām pasākuma apmeklētājām par interesi, jautājumiem un dalīšanos savā pieredzē! Lielisks vakars ar lieliskām sievietēm!
Foto: Dagne Puncule

1.03.2019. Atjaunots pavasara sarunu pēcpusdienu grafiks.

Bestselleru Saplēstās mežģīnesDebesis pelnos un Samaitātā autore Karīna Račko turpina viesoties dažādos Latvijas rajonos, lai tiktos ar lasītājiem. Tuvākās plānotās sarunu pēcpusdienas:​

  • 5. martā plkst. 16.00 Salacgrīvas bibliotēkā;
  • 6.martā plkst. 16.00 Ezeres bibliotēkā;
  • 8.martā plkst. 19.00 Rīgā Soulstones by Agnese Zeltiņa studijā;
  • 12.martā plkst. 17.00 Priekules novada Gramzdas bibliotēkā;
  • 16.martā plkst. 13.00 Limbažu bibliotēkā;
  • 29.martā plkst. 19.00 Rīgā Imperfekt Viesistabā.
  • 4.aprīlī plkst. 18.00 Ropažu bibliotēkā.

26.martā paredzētā tikšanās Vidagas bibliotēkā pagaidām diemžēl atcelta.

22.02.2019. Tikšanās ar rakstnieci Karīnu Račko Rīgā.

8.martā plkst. 19.00 Soulstones by Agnese Zeltiņa studijā notiks tikšanās ar populārāko Latvijas jauno rakstnieci Karīnu Račko, lai kopā atzīmētu sievišķības svētkus un baudītu sarunas pie prosecco glāzes. Pasākumu vadīs aktrise un zīmola Soulstones īpašniece Agnese Zeltiņa, kura atzīst: “Mēs ļoti vēlamies iepriecināt mūsu pastāvīgās klientes Starptautiskajā Sieviešu dienā, un skaisti pasākumi mūsu studijā jau ir tradīcija. Kas var būt lieliskāks kā tikšanās ar talantīgo un eleganto rakstnieci un jautājumu uzdošana viņai personīgi? Savukārt Soulstones visām dāvinās savu 5 gadu jubilejas kalendāru un ziedus.
Savukārt 29.martā plkst. 19.00 Karīna Račko viesosies Imperfekt mājīgajā Viesistabā, lai vadītu iedvesmojošu sarunu vakaru par izlaušanos ārpus rāmjiem un brīvību dzīvot atbilstoši savām sajūtām.
Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc iepriekšēja pietiekšanās uz pasākumiem ir obligāta. ​Sīkāk – šeit un šeit.

 

 

4.02.2019. Rakstniece Karīna Račko un dzejnieks Guntars Račs viesojas RīgaTV24 raidījumā Grāmatu kods.

RīgaTV24 2.februāra raidījumā Grāmatu kods viesojās rakstniece Karīna Račko un dzejnieks Guntars Račs, lai aprunātos par latviešu literatūras bestselleru fenomenu. Raidījuma vadītājs – Rakstnieku Savienības priekšsēdētājs Arno Jundze.
Raidījuma ierakstu iespējams noskatīties šeit.

21.12.2018. Bestselleru autores Karīnas Račko jaunā romāna Samaitātā atvēršanas svētku foto un video reportāža.

12.decembrī restorāna Paviljons Ziedoņdārzs mājīgajās telpās norisinājās bestselleru Saplēstās mežģīnes un Debesis pelnos autores Karīnas Račko jaunās grāmatas Samaitātā atvēršanas svētki. Kā ierasts, par patīkamu atmosfēru rūpējās vakara vadītājs Aivis Ceriņš, savukārt viesus ar skaistu muzikālu priekšnesumu priecēja Lauris Reiniks. Paldies Zvaigzne ABCPaviljons Ziedoņdārzs, Zonin Prosecco un visiem klātesošajiem par burvīgo vakaru!
Foto: Valdis Kauliņš, Mareks Gaidamovičs. Pilna pasākuma fotogalerija aplūkojama šeit.
Mārča Birstes videoreportāža no pasākuma skatāma šeit.

07.12.2018. Bestselleru Saplēstās mežģīnes un Debesis pelnos autores Karīnas Račko jaunais romāns Samaitātā - jau grāmatnīcās!

Rakstnieces Karīnas Račko jaunais romāns Samaitātā šonedēļ nonāca Rīgas grāmatnīcās un nākamās nedēļas laikā būs pieejams arī Latvijas rajonos. Ašākie lasītāji jau pasteigušies ar pirmajām atsauksmēm. Novēlam aizraujošu lasīšanu!

​16.11.2018. Gultā ar erotisko rakstnieci Karīnu Račko - lielā intervija žurnāla Vakara Ziņas 16.novembra numurā.

Sava trešā romāna Samaitātā iznākšanas priekšvakarā Karīna Račko tikās ar žurnālu Vakara Ziņas, lai sniegtu interviju par gaidāmās grāmatas sižetu, rakstīšanas paradumiem, iespaidiem par popularitāti un dzīves vērojumiem.
Liels paldies žurnālistei Santai Sergejevai par patīkamo sarunu un fotosesiju Hotel Roma greznajos Prezidenta apartamentos! Pilna intervija lasāma žurnāla Vakara Ziņas 16.novembra numurā.

10.10.2018. Latvijas populārākā jaunā rakstniece Karīna Račko atgriežas ar savu provokatīvāko darbu. Samaitātā - grāmatnīcās jau drīzumā!

Romantiski erotisko bestselleru Saplēstās mežģīnes un Debesis pelnos autore Karīna Račko atklājusi savas trešās grāmatas nosaukumu – romāns Samaitātā pie lasītājiem nonāks jau drīzumā.
Autores Facebook lapā publicēts īss video reklāmas rullītis, kas sniedz ieskatu gaidāmās grāmatas sižetā.

27.07.2018. Karīna Račko sniedz interviju par rudenī gaidāmās trešās grāmatas sižetu.

Rakstniece Karīna Račko intervijā portālam Apollo atklājusi dažas detaļas par savu trešo romānu, kurš grāmatnīcās nonāks jau rudenī.

Romānā ir daudz pārdomu par grēku, egoismu un sirdsapziņu, par izvēlēm, ko vada varbūtības un šķietamības, jo to ietekme uz dvēseli daudzējādā ziņā pārspēj patiesības spēku, stāsta autore. Trešās grāmatas galvenie varoņi ir divi jauni cilvēki, kuri jūtas apmaldījušies dzīvē un viens caur otru mācās iepazīt paši seviCeļā uz savas personības un jūtu izpratni netrūkst spēcīgu kaislību, tumšu intrigu un sarežģītu savstarpējo attiecību līkloču.
Tāpat Karīna Račko piebilst, ka tieši trešais darbs ir drosmīgākais un provokatīvākais, ko viņa jebkad uzrakstījusi. Romāna nosaukums un precīzāks sižeta apraksts gan pagaidām netiek atklāts.

Pilnu interviju ar rakstnieci iespējams lasīt šeit.

​16.07.2018. Rakstnieces Karīnas Račko trešais romāns - grāmatu plauktos jau šoruden!

Bestselleru Saplēstās mežģīnes un Debesis pelnos autore Karīna Račko šodien savas Facebook lapas sekotājiem pavēstīja jaunumus – darbs pie trešā romāna manuskripta ir pabeigts, un grāmatu izdot plānots jau šā gada rudenī.

Abas pirmās manas grāmatas tapa vienkārša iemesla dēļ – es gribēju rakstīt. Pie trešā manuskripta strādāju ar tik milzīgu pašatdevi, neatslābstošu aizrautību un spēcīgām emocijām, ka šķita – nerakstīt vispār nebūtu iespējams.
Man ir iepriecinoša ziņa romānu “Saplēstās mežģīnes” un “Debesis pelnos” faniem – provokatīvākais darbs, kādu es jebkad esmu radījusi, grāmatnīcu plauktos nonāks jau šoruden!

16.06.2018. Karīnas Račko tikšanās ar lasītājiem Liepājā, Valkā un Siguldā.

Maija nogalē un jūnijā bestselleru Saplēstās mežģīnes un Debesis pelnos autore Karīna Račko viesojās Liepājas, Valkas un Siguldas bibliotēkās. Izvilkums no rakstnieces Facebook profila:
Parēķināju, ka pēdējo 3 mēnešu laikā esmu pavadījusi pie stūres aptuveni 33 stundas, skaļi klausīdamās savu mīļāko mūziku, prātā vērpdama jaunās grāmatas sižetu un krustām šķērsām izbraukādama Latvijas rajonus, lai tiktos ar lasītājiem. Paldies bibliotēku vadītājām un darbiniecēm, pasākumu moderatorēm un apmeklētājiem – katra iepazīšanās un saruna man bijusi īpaša, katra vieta palikusi atmiņā ar savām krāsām un sajūtām. Paldies par ziediem, atzinību, dalīšanos pārdomās un iespēju ierakstīt autogrāfu vairākos simtos grāmatu! Kad pirms diviem gadiem sēdēju autoskolas nodarbībā, apsvērdama, cik ilgā laikā bez panikas iespējams iemācīties izbraukt Krasta ielu, un iztēlē pavisam nejauši uzburdama melna bentlija un sarkana kabrioleta sadursmes ainu, man ne prātā nevarēja ienākt, cik tālu tā mani aizvedīs… Paldies! 

31.05.2018. Dienas Bizness konference Sievietes laimes formula.

Dienas Bizness organizētajā konferencē Sievietes laimes formula Dzintaru koncertzālē. Paldies Dienas Bizness par iedvesmojošo pasākumu un iespēju dalīties savās atziņās!

10.05.2018. Rakstniece Karīna Račko apceļo Latviju un tiekas ar lasītājiem.

Aprīlis un maijs romānu Saplēstās mežģīnes un Debesis pelnos autorei Karīnai Račko ir ļoti darbīgs, jo viņa ne tikai aktīvi strādā pie savas trešās grāmatas, bet arī labprāt atsaucas bibliotēku aicinājumiem un dodas tikties ar lasītājiem dažādos Latvijas nostūros, lai sniegtu autogrāfus, atbildētu uz fanus interesējošajiem jautājumiem un risinātu sarunas par dzīvi, attiecībām un mīlestību. Pēdējo nedēļu laikā Karīna Račko paguvusi paviesoties Alūksnes Kultūras centrā, Ventspils bibliotēkā, Bulduru bibliotēkā un Augšlīgatnes Kultūras namā. Drīzumā plānotas tikšanās ar lasītājiem Liepājā, Valkā un Jēkabpilī.
Vairāk fotogrāfiju no pasākumiem pieejamas Karīnas Račko 
Facebook lapā.

Paldies lasītājiem par sirsnību, mīlestību un iedvesmu turpmākajam darbam!

​27.03.2018. Rakstniece Karīna Račko raidījumā Rampas ugunis.

23.martā rakstniece Karīna Račko viesojās kanāla RīgaTV24 sarunu raidījumā Rampas ugunis, lai kopā ar raidījuma vadītāju Andri Kiviču diskutētu par grāmatu Saplēstās mežģīnes, uzdrīkstēšanos, attiecībām un brīvības izjūtu.
​Raidījuma ierakstu iespējams noskatīties 
šeit.

27.03.2018. Rakstnieces Karīnas Račko viesošanās Gulbenē.

24.marta pēcpusdienā bestselleru Saplēstās mežģīnes un Debesis pelnos autore Karīna Račko tikās ar lasītājiem Gulbenē. Paldies Gulbenes novada bibliotēkai par jauko uzņemšanu, paldies pasākuma apmeklētājiem par saturīgo, interesanto diskusiju, siltumu un iedvesmas lādiņu turpmākajam darbam!
Aprīlī plānota Karīnas Račko viesošanās Līgatnē, Alūksnē, Ventspilī, Jēkabpilī un Bulduros. Sīkāka informācija par katru gaidāmo pasākumu tiks ievietota autores Facebook lapā.

13.03.2018. Bestsellera Saplēstās mežģīnes autores Karīnas Račko otrā romāna Debesis pelnos fotoreportāža.

7.martā Zvaigzne ABC prezentāciju zālē norisinājās Karīnas Račko jaunā romāna Debesis pelnos atvēršanas svētki. Par patīkamu atmosfēru rūpējās vakara vadītājs Aivis Ceriņš, ar skaistu muzikālu priekšnesumu viesus priecēja dziedātājs Markus Riva, savukārt pēcāk neformālā gaisotnē risinājām sarunas par dzīves debesīm un pelniem, baudot uzkodas un Prike Latvija sarūpēto Zonin ProseccoPaldies viesiem par sirsnīgo un pozitīvām emocijām pārpilno vakaru!
Foto: Valdis Kauliņš, Otto Strazds, Juris Rozenbergs.
Pilnu pasākuma fotogaleriju skatīt 
šeit.

1.03.2018. Latvijas Mūzikas ierakstu gada balva Zelta mikrofons.

Bestselleru Saplēstās mežģīnes un Debesis pelnos autore Karīna Račko 27.februāra vakarā kāpa uz Dailes teātra skatuves, lai pasniegtu vienu no Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvām. Cilvēka varēšanas spēkam nereti eksistē tikai tās robežas, kuras mēs paši sev nospraužam, rakstniece sacīja savā runā. Manuprāt, tieši kaislība – kaislība pret to, ko mēs darām, pret to, kā mēs dzīvojam -, tieši kaislība ir virzītājspēks, kas liek pasaulei griezties.

1.03.2018. Diskusija par erotisko romānu popularitāti Latvijas Grāmatu izstādē.

23.-25.martā Ķīpsalā norisinājās gada lielākais notikums Latvijas grāmatniecībā – Latvijas Grāmatu izstāde 2018. Izstādes ietvaros tika rīkota diskusija par erotisko romānu popularitāti, kurā piedalījās romānu Saplēstās mežģīnes un Debesis pelnos autore Karīna Račko, grāmatžurnāla Imperfekt galvenā redaktore Inga Gorbunova, komunikācijas pasniedzējs ar psiholoģijas skolotāja diplomu Valdis Melderis un literāte Kristīne Ilziņa. Diskusijas videoierakstu iespējams noskatīties šeit.

20.02.2018. Karīnas Račko romāna Debesis pelnos atvēršanas svētki.

Karīnas Račko jaunā romāna Debesis pelnos atvēršanas svētki notiks 7.martā plkst. 17.00 Zvaigzne ABC prezentāciju zālē K.Valdemāra ielā 6. Plašāka informācija par pasākumu pieejama šeit.

​14.02.2018. Bestsellera Saplēstās mežģīnes autores jaunais romāns Debesis pelnos - jau grāmatnīcās!

Karīnas Račko jaunais romāns Debesis pelnos Rīgas grāmatnīcās nonāca 14.februārī – tieši laikā, lai kļūtu par Valentīna dienas dāvanu. No ceturtdienas, 15.februāra, grāmata Debesis pelnos ir pieejama visā Latvijā.
Romāna autore Karīna Račko savā Facebook lapā raksta: Novēlu, lai grāmata kalpo kā atgādinājums: robežu starp to, kur beidzas dzīve un sākas pasaka, allaž nospraužam mēs paši. Lai izdodas piepildīt savu personīgo pasaku!

20.01.2018. Saplēsto mežģīņu atvēršana Ventspils bibliotēkā.

19.janvārī Saplēsto mežģīņu autore Karīna Račko tikās ar grāmatas lasītājiem savā dzimtajā pilsētā – Ventspilī. Paldies Ventspils bibliotēkai par jauko un sirsnīgo vakaru! Paldies visiem, kuri bija atraduši laiku ierasties, iepazīties vai no jauna satikties! Pilna pasākuma fotogalerija pieejama šeit.

​3.01.2017. Rakstnieces Karīnas Račko jaunais romāns Debesis pelnos - jau februārī!

​3.01.2017. Rakstnieces Karīnas Račko jaunais romāns Debesis pelnos – jau februārī!

Bestsellera Saplēstās mežģīnes autores Karīnas Račko jaunais romāns Debesis pelnos grāmatnīcās gaidāms jau februāra beigās.
Lai kvēlākajiem Saplēsto mežģīņu faniem gaidīšanas laiks neliktos tik ilgs, ik nedēļu autores Facebook lapā tiks publicēti īsi, raksturojoši citāti no gaidāmā darba.

​22.12.2017. Rakstnieces Karīnas Račko novēlējums lasītājiem Ziemassvētkos.

Tieši to arī novēlu Jums svētkos – dzīvot un tā, lai pa īstam! To dzīvi aiz sava mājokļa un sirds durvīm, par kuru nevienam citam vispār nav ne daļas, ne saprašanas.To dzīvi, kas ir šeit un tagad. Savu īsto, vienīgo, ne ar ko nesalīdzināmo un pašam vien vērtējamo. Dzīvot skaisti. Dzīvot patiesi. Dzīvot ar mīlestību, gaišumu un labestību – dodot un saņemot. Jo pieskarties pasaulei ar mīlestību ir daudz vieglāk. Un pavisam noteikti – laimīgāk.
Lai silti un mierīgi Ziemassvētki Jūsmājās! 

Avots: Karīnas Račko Facebook lapa.

17.12.2017. Saplēstās mežģīnes Kuldīgas Vecajā rātsnamā.

Kuldīgas Vecais rātsnams sagaidīja ar skaisti izpušķotu eglīti, Ziemassvētku dziesmām, siltiem, tikko ceptiem cepumiem un vēl siltāku atmosfēru. Paldies par iespēju pie Jums ciemoties! Paldies visiem klātesošajiem par jautājumiem, interesi, sirsnību!

11.12.2017. Saplēstās mežģīnes Lūznavas muižā.

Sestdien, 9.decembrī, bestsellera Saplēstas mežģīnes autore Karīna Račko viesojās Latgales jūgendstila pērlē Lūznavas muižā, lai omulīgā gaisotnē pie iekurta kamīna risinātu sarunas ar romāna lasītājiem. 
Paldies muižas kolektīvam un visiem klātesošajiem par iespēju izbaudīt Latgales sirsnību un viesmīlību!
Nākamajā rītā, pamostoties pasaulē, kas pārvērtusies sniegotā ziemas pasakā, un izejot uz Marijas rezidences balkona, vairs nebija nekādu šaubu – Lūznavas muižā patiešām mīt mūza!

2.12.2017. Zvaigzne ABC Klientu diena.

Apgāda Zvaigzne ABC Klientu dienas ietvaros rakstniece Karīna Račko viesojās grāmatnīcās, lai aprunātos ar lasītājiem un sniegtu autogrāfus.
​”Brīnišķīgs pozitīvu emociju un enerģijas lādiņš, satiekot klātienē tik daudz Saplēsto mežģīņu lasītāju – paldies Jums par to! Paldies Zvaigznes kolektīvam par viesmīlību un sirsnību!”
Nākamā Karīnas Račko grāmata ar jauniem varoņiem, tomēr tikpat intensīvām kaislībām veikalu plauktos gaidāma jau pavasarī.

Fotogrāfijā: Karīna Račko kopā ar uzticamo miesassargu – izdevniecības galveno suni Heroldu Širhana dēlu.

17.10.2017. Romāna Saplēstās mežģīnes atvēršanas svētku fotoreportāža.

Arī šonedēļ Saplēstās mežģīnes saglabā iekaroto 1.vietu kā Zvaigzne ABC, tā arī Jānis Roze pirktāko grāmatu topā. Pirmā tirāža jau tikusi pilnībā izpārdota, un no tipogrāfijas piegādāts papildmetiens. 12.oktobrī Zvaigzne ABC prezentāciju zālē norisinājās Saplēsto mežģīņu atvēršanas svētki. Par patīkamu atmosfēru rūpējās vakara vadītājs Aivis Ceriņš, ar muzikālu pārsteigumu viesus priecēja dziedātāja Jenny May un dejotāji, savukārt pēcāk neformālā gaisotnē risinājām sarunas par dzīves un attiecību mežģīnēm. Pilnu pasākuma fotogaleriju skatīt šeit.
​Ja biji pasākuma viesu vidū un vēlies saņemt visas fotogrāfijas uz e-pastu, lūdzu sazinies ar mums personīgi.

9.10.2017. Saplēstās mežģīnes iekaro topu virsotnes.

Šonedēļ Karīnas Račko romāns Saplēstās mežģīnes ierindojies ne 1.vietā ne tikai Zvaigzne ABC, bet arī Jānis Roze pirktāko grāmatu topā. Paldies!
4.10.2017. Latvija lasa Saplēstās mežģīnes!
28.09.2017. Saplēstās mežģīnes ir klāt!

28.septembra rītā Zvaigzne Cafe rakstniece Karīna Račko sniedza autogrāfus sava debija romāna Saplēstās mežģīnes pirmajiem lasītājiem. No šodienas romāns pieejams Rīgas Zvaigzne ABC grāmatnīcās, citur Latvijā – nākamās nedēļas laikā. Lai iedvesmojošs domu un sajūtu lidojums!